Jesień w dz. Wesoła – kontynuacja działań w ramach projektu “Bliżej Rodziców IV”.

Po wakacjach ruszamy pełną parą do pracy i póki warunki epidemiologiczne są korzystne, organizujemy warsztaty i spotkania stacjonarnie w dz. Wesoła. Dzięki dofinansowaniu z m.st. Warszawy, udział we wszystkich zajęciach jest BEZPŁATNY. Ugości nas Niepubliczne Przedszkole Domek Wesoła.

Planujemy dla Was całą masę wspierających i rozwojowych dobroci: 2. edycję cyklu Kids’Skills (15.09.-13.10.), cykl dla mam z niemowlętami Bliżej Mam (od 16.09.), cykl spotkań Emocje w Rodzicielstwie (od 20.10.) warsztaty sobotnie (od 25.09.) – Komunikacja Bez Przemocy; Odstresowany Rodzic; Złość Dziecka; Relacje w Rodzieństwie, seminaria Family Lab (w listopadowy weekend).

Zapraszamy na warsztaty i grupy. Czy znajdziesz coś dla siebie?

Aktualnie zbieramy zapisy na cykl dla mam z niemowlętami do 10 mies. życia – “Bliżej Mam w Wesołej”. Spotkania będą odbywały się w czwartki w g. 10:00-12:00 w terminie 16.09. – 25.11. (z wyjątkiem 11.11.) w Domku Wesoła przy ul. Jana Pawła II 112 w Warszawie-Wesołej. Zatem jeśli jesteś przekonana, że inne mamy „wszystko ogarniają” i dają radę, a Ty nie, masz dość siedzenia w czterech ścianach, samotnego spacerowania i ciągłej kotłowaniny myśli w głowie, jaką mamą jesteś…lub chciałabyś poznać inne mamy i w życzliwym gronie podzielić doświadczeniami, uczuciami, jakie Ci towarzyszą, to serdecznie zapraszamy Cię do udziału w naszej grupie! ZAPISY: https://forms.gle/vRpf19YC5wr5SDwM9 Grupę poprowadzą Agnieszka Janowska i Marta Stasiełowicz.

Zapraszamy także na nasze sobotnie warsztaty tematyczne, dzięki którym zdobędziecie wiedzę i umiejętności pomocne w rodzicielskiej codzienności – narzędzia Porozumienia Bez Przemocy, wiedzę o złości dziecka, strategie redukujące stres oraz sposoby wspierające relacje w rodzeństwie.

Najbliższy warsztat, 25 września poruszy podstawowe zagadnienia związane z NVC. W trakcie przepraktykujemy główne narzędzia i strategie komunikacyjne (takie jak rozróżnianie obserwacji od oceny, kierowanie empatii do siebie i innych, odwoływanie się do emocji i potrzeb, komunikowanie próśb i oczekiwań) i dowiemy się, na czym właściwie polega Porozumienie Bez Przemocy. Główną prowadzącą będzie Marta Stasiełowicz. Współprowadzące: Adelina Gołębiowska lub Karolina Kołbyk. ZAPISY: https://forms.gle/NRvwDTmQFxEFX7jJ7

Dodaj komentarz